Ochranná maska civilná CM-5D Zobraziť plnú veľkosť

Ochranná maska civilná CM-5D

Celotvárová ochranná maska CM-5D v spojení s vhodným filtrom alebo dýchacím prístrojom zaisťuje účinnú ochranu očí, tváre a dýchacích orgánov pred priemyslovými škodlivinami, chemickými otravnými látkami vo forme plynov, pár, aerosólov a rádioaktívnym prachom.

Viac detailov

91,00 € bez DPH
109,20 € s DPH

Ochranná maska civilná CM-5D

Celotvárová ochranná maska CM-5D v spojení s vhodným filtrom alebo dýchacím prístrojom zaisťuje účinnú ochranu očí, tváre a dýchacích orgánov pred priemyslovými škodlivinami, chemickými otravnými látkami vo forme plynov, pár, aerosólov a rádioaktívnym prachom. Funkčná spoľahlivosť masky je zaručená v rozsahu teplôt -30 °C do +70 °C. Maska sa uplatní v priemysle, poľnohospodárstve, v záchranných protipožiarnych oddieloch, jednotkách civilnej ochrany a v armáde.

Gumová lícnica a vnútorná maska sú vyrobené z gumy, ktorá pri použití masky nevyvoláva podráždenie pokožky ani dýchacích orgánov

Filter sa k maske pripojuje naskrutkovaním do ventilovej komory. Masky sa vyrábajú s ventilovými komorami so závitom Rd 40 x 4 alebo so závitom Rd 40 x 1/7".